Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

By using our website, you agree to the use of our cookies.

BIND

BIND

İki bölge var. Ortası yok. Ya sağı seçeceksin ya da solu. Eee, hepsi bu kadar mı? Tabii ki değil! İki tarafta da saldıranların kullanabileceği yollar ve rakipleri arkadan vurmaya yardımcı olacak tek yönlü ışınlayıcılar bulunuyor.

HAVEN

HAVEN

Terk edilmiş bir manastırın avlusunda kapışan ajanlar üç bölgeyi de kontrol altına alabilmek için birbirini yiyor. Kontrol altına alınacak çok bölge var, fakat savunucuların ele geçireceği fazladan bina daha saldırgan şekilde püskürtme yapabilmeleri için faydalı olabilir.

SPLIT

SPLIT

Uzağa kaçmak istiyorsan yukarı gitmen lazım. Birkaç farklı bölgenin tam ortasında yükselen merkez noktası, iki tane yükseltici halat yardımıyla hızlı bir şekilde hareket etme imkânı tanıyor. Her bir bölgede kontrolü sağlayabilmek için hayati öneme sahip iki dev kule bulunuyor. Gözün göklerden gelebilecek tehlikelerde olsun.

ASCENT

ASCENT

Ascent, sahip olduğu iki bölge nedeniyle küçük çatışmalara ve sürtüşmelere sahne olan açık bir oyun alanı gibi. İki bölgede de güçlendirilmiş, tekrar açılamayan bomba kapıları bulunuyor. Bu kapılar bir kere kapandı mı geçmek için ya kapıları yok etmeli ya da başka bir yol bulmalısın. Mümkün olduğunca az alan kaybetmeye çalış.